Tesla batteries

Baterie w ruchu

Baterie w ruchu

Marka TESLA, już od 1946 roku produkuje wysokiej jakości urządzenia elektryczne. Teraz pod nazwą TESLA BATTERIES produkujemy najwyższej jakości baterie i akumulatory do szerokiego zastosowania w gospodarstwie domowym i w środowisku profesjonalnym.

Batteries in move

Batteries in move

Baterie TESLA możesz kupić w wielu krajach. Sieć dystrybutorów TESLA nieustannie rozszerzamy. Baterie TESLA oferujemy na całym świecie, aby każdy człowiek na planecie Ziemi mógł korzystać z energii TESLA.

O firmie

Firma TESLA BATTERIES produkuje i dostarcza baterie do codziennego użytku w przenośnych urządzeniach.  Niezastąpione są w gospodarstwie domowym, administracji, urządzeniach elektrotechnicznych i sprzęcie medycznym.  Produkujemy baterie litowe, alkaliczne i cynkowo-węglowe, oraz akumulatory NiMH o długiej żywotności.

Większość typów oferujemy w kilku wersjach, które odpowiadają poszczególnym liniom produktowym, na przykład w wersji do wielokrotnego ładowania lub jako specjalne baterie o długiej żywotności.

Produkujemy też TESLA POWER BANK. Małe i bardzo wydajne akumulatory nie zostawią Twojego telefonu lub tabletu bez energii.